HARIMO s.r.o.
U Habrovky 247/11, 140 00 Praha 4 - Krč, mobil: +420 724 865 224, e-mail: info@harimo.cz

Otevřít menu
HARIMO

Čistící zóna

Čistící zóny pomohou udržet pořádek

Vnitřní a vnější prostředí jsou zcela odlišná, ale přitom velmi propojená. Denně se v obou směrech pohybuje velké množství lidí. Přináší to nejen zisky, ale především spoustu nečistot a starostí s udržením pořádku. Možná i vy jste si všimli, že hned za dveřmi velkých i malých nákupních středisek, supermarketů, firem i obchodů jsou položeny hrubé textilní rohože. Vypadají skoro jako koberec. Tyto rohože mají svou specifickou čistící funkci. Zadržte nečistoty hned u vstupu.

Tyto prostory se nazývají čistící zóny. A jak již z názvu vypovídá, pomáhají udržet pořádek. Vnitřní podlahy nebudou tolik pošlapané, zanesené od prachu, pylu a nánosu bahna. Rohože zadrží nečistoty z bot na sobě a na klasickou podlahu už člověk vstupuje s rozhodně menším nánosem. Očištěním podrážek o čistící zónu se zachytí kamínky, listí, hlína, a také se vysuší určitá míra vlhkosti. Takže po dešti se snižuje riziko uklouznutí.

  • Čisté prostředí uvnitř budovy.
  • Snížení nákladů na úklid.
  • Menší riziko uklouznutí.
  • Účinné proti zašpinění podlahy v prostoru prodejny i domu.

Čistící zóny toho umí opravdu hodně

Nejen, že usnadní uklízecí firmě čas pro úklid zádveří, který může směřovat jinam, ale navíc pomáhají udržet zdravé prostředí. Nabízíme čistící zóny pro každý prostor. A kde najít skvělé rohože? V našich prodejnách HARIMO máme čistící zóny v různém provedení. Je dobré je volit s ohledem na styl budovy. Přeci jen budou její součástí, tak by měly co nejvíce ladit s interiérem. Čistící zóny vybírejte i dle toho, v jak velkém prostoru budou umístěny. Jiná velikost bude v nákupním středisku, jiná zase v obchodě s nářadím. Tyto rohože se dobře čistí a v případě potřeby je vyměníte za nové.

← zpět